Koddunyam Botu

Koddunyam Oyun Botu

Online Oyunlar icin Genel Cözüm!

Koddunyam.net olarak sizlere nerdeyse her MMORPG ve Web Tabanlı oyunlarda kullanabileceğiniz mükemmel bir Bot sunuyoruz!
YAKINDA SİZLERLE!
Yapım Aşaması Durumu:
98%

V0.1

Alfa Deneme Sürümü

Sevgili kullanıcılar, KD Bot olarak hazırladığım Oyun Makro Aracını sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz! Makro Aracımız Alfa Deneme Sürümündedir! Bu ne demek peki? Sizi neler bekliyor ve sizden isteğimiz nedir?

Alfa Sürümü:

Alfa Sürümü KD Botunun tam anlamıyla bitmediğini yine de sizlere erken bir sunum amacıyla yayınladığımız sürümdür. Bot içerisinde hatalar, buglar olabileceği gibi ani yaşanmalar ile de karşılaşabilirsiniz. Bu hatalardan dolayı sizlerden şimdiden özür dileriz. Olabildiği kadar geniş çaplı bir şekilde fonksiyonları oluşturmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Üyelik uzatımı kazanın!

Forum içerisinde bulunan KD Bot kategorisi başlığı altında geri bildirim yapan tüm kullanıcılarımız ücretsiz bir şekilde Bot kullanmaya devam edebilecektir! Yani verdiğiniz geri bildirimler bizden size Abonelik Süresi hatta Premium Üyelik şeklinde geri dönecektir! Vereceğiniz her geri bildirim bizim için Altın değerindedir!

Giriş
Giriş Ekranı - Üyelik Ekranı
Bot
Botun Arayüzü

Kullanım Kılavuzu:

KD Bot Nasil Kullanilir?

Sevgili Kullanicilar, sizler icin birkac hazir sablon olusturduk ve bunlari direkt 'Baslat' Buttonuna basarak kullanabilirsiniz. Kendi Tablolarinizi da olusturmaniz mümkün! Burda Önemli olan Fonksiyonlarin kullanim seklini anlamak:

- Sol_Tik: Dilediginiz x1, y1 konumuna farenizin Sol tusu ile tiklamasini saglar. Adet kismi tiklama sayisini belirler. Sure tiklamadan sonra gececek olan süreyi belirler.
- Sag_Tik: Dilediginiz x1, y1 konumuna farenizin Sag tusu ile tiklamasini saglar. Adet kismi tiklama sayisini belirler. Sure tiklamadan sonra gececek olan süreyi belirler.
- Orta_Tik: Dilediginiz x1, y1 konumuna farenizin Orta tusu ile tiklamasini saglar. Adet kismi tiklama sayisini belirler. Sure tiklamadan sonra gececek olan süreyi belirler.
- Sol_Cek: Dilediginiz x1, y1 konumundan x2,y2 konumuna farenizin Sol tusu ile tiklayip sürüklemesini saglar. Adet kismi tiklama sayisini belirler. Sure tiklamadan sonra gececek olan süreyi belirler.
- Sag_Cek: Dilediginiz x1, y1 konumundan x2,y2 konumuna farenizin Sag tusu ile tiklayip sürüklemesini saglar. Adet kismi tiklama sayisini belirler. Sure tiklamadan sonra gececek olan süreyi belirler.
- Teker_Cevir: Dilediginiz satir sayisi kadar fare tekerlegini cevirmeye yarar. Adet ile bu islemi cogaltabilirsiniz (Gereksiz). Sure cevrimden sonra gececek olan süreyi belirler.
- Resim_Bul: Botun icerisinde bulunan IMG klasörüne attiginiz .png uzantili resimleri bulup onlara tiklama islemi yapar. Adet kac kere Resmi bulup tiklamasi gerektigini belirler. Sure tiklamadan sonra gececek olan süreyi belirler.